O společnosti Probytex spol. s r.o.

Na samém počátku se firma zabývala truhlářskou činností, a v roce 1997 začala působit na trhu s kuchyňskými dvířky, jako obchodní partner firmy Trachea s.r.o. V roce 1999 došlo k zakoupení prvního obráběcího centra, které se používalo k plošnému frézování kuchyňských dvířek. Z důvodu nárustu výroby došlo v roce 2000 k založení výrobní a obchodní firmy Probytex spol. s r.o., specializující se na výrobu a prodej kuchyňských dvířek a jiných pohledových čelních ploch.


Fóliovaná kuchyňská dvířka

Nabízíme téměř 70 druhů fólii pro stylizaci kuchyňských dvířek. Vaši kuchyni tak můžete jednoduše přizpůsobít vašim představám. Pro konečnou úpravu povrchových ploch u kuchyňkých dvířek jsou používány kvalitní PVC folie v mnoha různých barevných odstínech a nerozeznatelných imitací dřeva.

Dekorativní panely kuchyňských dvířek - NOVINKA

Sledujeme moderní trendy a stále rozšiřujeme svou nabídku. Nyní jsem na trh uvedli dekorativní panely kuchyňských dvířek. Frézované tvary dostupné pro všechny fólie kuchyňských dvířek.

Lakovaná kuchyňská dvířka

Lakovaná kuchyňská dvířka

Kromě foliovaných kuchyňských dvířek nabízíme také lakovaná kuchyňská dvířka. Lakovaná dvířka lze dodat v jakémkoliv odstínu barevné stupnice RAL a NCS. Při pohledu na ceník lakovaných kuchyňských dvířek uvidíte doporučené tvary pro tento způsob barvení.

Kuchyňká dvířka z masivu

Pro náročnější zákazníky nabízíme i kuchyňská dvířka z masivu. Pro realizaci kuchyňkých dvířek z dubu, buku, třešně,javoru nebo borovice nabízíme širokou škálu odstínů moření.

Hliníková dvířka

Kromě foliovaných, lakovaných a masívních kuchyňských dvířek se firma Probytex spol. s r.o. zabývá také prodejem rámečků z hliníku s výplní sklo (9 druhů) nebo barevných lakobelů (39 barev).

Objednávka kuchyňských dvířek

Nebojte se objednávat kuchyňská dvířka pomocí našeho on-line objednávkového formuláře. Kromě standardní volby rozměrů můžete také požadovat kuchyňská dvířka v provedení rám ,mříž . Samozřejmostí je také možnost volby provedení zadní strany kuchyňských dvířek. K dokonalému provedení můžete specifikovat směr let u kuchyňských dvířek.

Výroba kuchyňských dvířek na míru probíhá v plné konzultaci se zákazníkem. Dodáváme kuchyňská dvířka pro velkoobchod a výroba kuchyňských dvířek samozřejmě probíhá i pro maloobchodní odběratele.


Řezání lamina - nářezové centrum OstravaNovinky:

Uzavření provozovny-dovolená- 5.7.-9.7.2021
15. 6. 2021

Vážení obchodní přátelé. V termínu od 4.7.-9.7.2021 si bereme všichni dovolenou a dovolíme si uzavřít provozovnu pro výdej dvířek v O-Výškovicích. Jsou to jen tři pracovní dny a pak se na Vás znovu budeme těšit. S pozdravem a s přáním hezkých dovolených team PROBYTEX.


Pf 2021
22. 12. 2020

Hezké prožití vánočních svátků, bohatého ježíška a úspěšný vstup do nového roku 2021 přeje kolektiv fa PROBYTEX.

PS:V novém roce se budeme těšit na Vás a Vaše nové zakázky.


INFO STĚHOVÁNÍ NC
12. 1. 2020

9.1.2020 nám technici zprovoznili stroje a opět jsme začali vyrábět v našem novém nářezovém centru v Paskově. Vice informací na www.rezanilamina.cz. Děkujeme za pochopení a těšíme se na spolupráci.

 


seznam všech starších novinek ...

Řezání lamina - nářezové centrum Ostrava

Probytex na Facebooku

Program pro objednávání
dvířek Trachea
Program pro objednávání dvířek Trachea

další zajímavé odkazy